motorola logo cukierki ldsal

Motorola, a właściwie już Lenovo posiada popularne linie smartfonów – Moto X oraz Moto G. O ile o czwartej odsłonie modelu z serii G dowiadujemy się coraz nowszych rzeczy, o tyle Moto X jest jeszcze owiana tajemnicą. Rozwiązują się jednak kwestie dotyczące wyglądu urządzenia. Wszak gdzieś je już widzieliśmy…

 

Kilka miesięcy temu do Sieci trafił przeciek ukazujący tył Moto X4. Pojawiły się jednak wątpliwości, co do jego prawdziwości z powodu obiektywu aparatu, który wygląda dość nietypowo. Trochę czasu już zdążyło upłynąć, a Evan Blass wrzucił na swojego Twittera prawdopodobne zdjęcie Moto X4… To samo zdjęcie, uściślając.

 

moto x4

 

 

Zawierzając w nieomylność popularnego leakstera to na półkach sklepowych możemy oczekiwać właśnie takiego designu. Pierwsze moje skojarzenie – iPhone. Moto X4 wydaje się być stworzony z aluminium, prezentuje się dobrze i mimo iż perspektywa nie pozwala na zbadanie tego, ma się wrażenie jego cienkości. 17 maja poznajmy Moto G4 oraz Moto G4 Plus. Czy mamy szansę liczyć na jakieś wieści dotyczące również Moto X4?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.