Fani Asusa wzywani! Seria ZenFone 3 nadciąga. Premiera jeszcze w tym miesiącu

Newsy

asus zenfone

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Fani Asusa musieli trochę poczekać, ale mamy dla nich dobrą wiadomość. Jeszcze w tym miesiącu podczas targów Computex, które odbędą się na Tajwanie, zaprezentowane powinny zostać najnowsze urządzenia Tajwańczyków – z kontynuacją serii smartfonów ZenFone na czele.

 

Spodziewamy się, że Asus podczas tegorocznych targów zaprezentuje smartfony ZenFone 3. Dlaczego smartfony? Najprawdopodobniej tak jak i w ubiegłym roku, tak i w tym, zobaczymy ten model w przeróżnych odsłonach i konfiguracjach. Oprócz tego światło dzienne mają ujrzeć tablety ZenPad oraz nowe generacje laptopów. Plotki mówią, że podczas Computex zobaczymy także nową odsłonę zegarka ZenWatch oraz gogle VR. Te dwie ostatnie informacje nie zostały jednak w żaden sposób potwierdzone.

 

Z dotychczasowych plotek wynika, że Asus ZenFone 3 posiadać ma skaner linii papilarnych oraz zadebiutuje z Androidem 6.0 Marshmallow na pokładzie. Mówi się też o metalowej obudowie. Czy tak będzie? Przekonamy się już 30 maja.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x