ios-9-final-clean-install

 
Apple jest w dość nietypowej sytuacji, ponieważ projektuje zarówno hardware urządzenia, jak i jego software. Przez taki stan rzeczy jedno z drugim jest bardzo zintegrowane. System jest skrojony na miarę posiadanych przez smartfony podzespołów i nowinek technologicznych.
 
iOS
 
Dzięki temu, gdy pojawia się jakakolwiek nowa aktualizacja, jest ona szybko i bezproblemowo instalowana na urządzeniach z jabłkiem. Zaledwie po ponad 7 miesiącach od wydania, iOS 9 posiada już 84% użytkowników produktów mobilnych firmy. Jest to wzrost o 7 punktów procentowych w stosunku do wyniku z lutego. Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobry wynik. Warto dodać, że 11% klientów wciąż pozostaje na wersji 8, a 5% na wcześniejszych. Wygląda na to, że wersja z numerem 9 zaadoptowana została szybciej niż poprzednia. Ale i tu nie obyło się bez problemów. Spekuluje się, że wzrost rezultatu zwolni, ze względu na wersję 9,3, z którą pojawiły się „bugi” na starszych iPadach.
 
Ponadto warto dodać, że Apple mimo, iż jest chwalone za ilość urządzeń jakie otrzymają aktualizację, to mimo wszystko nie obejmuje już tych bardzo starych, np. iPhone’a 4. Z drugiej strony kto w dzisiejszych czasach używa tak stary model?
 
źródło: phonearena
WIT – czyli Wieści Innej Treści – newsy dotyczące wszystkiego co NIE związane z Androidem. Nie zainteresowany? – pozwól innym przeczytać, to tylko 2 posty w tygodniu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.