[Film] HTC 10 poddany brutalnym testom. Czy ostrza, ogień i wyginanie pokonają tajwańskiego flagowca?

Łukasz Pająk Newsy 2016-05-07

htc-10-official-640x453

 

HTC 10 zbiera bardzo dobre opinie, chociaż w Państwie Środka sprzedaż wypada blado. Jednak Chińczycy mają swoje powody, aby nie kupować tajwańskiego, flagowego smartfonu – jest nim Snapdragon 652. Nas ten problem nie dotyczy toteż sprawdźmy jak najlepszy model HTC, a raczej jego obudowa i wyświetlacz reagują na uszkodzenia fizyczne.

 

To już nie pierwszy raz kiedy spotykamy się z filmami prezentującymi jak dane smartfony reagują na wyginanie, różnego rodzaju ostrza czy też nawet ogień. Tego typu testy zostały spopularyzowane po aferze związanej z iPhonem 6 Plus, który potrafił naśladować LG G Flexa. Jednak tego typu problemy nie zostały już wyeliminowane, co pokazuje przykład Xiaomi Mi 5. W takim razie jak sobie poradzi HTC 10? Sprawdźmy:

 

 

Wynik jest więcej niż dobry. Wyświetlacz rysuje się podobnie, co u konkurencji. Nieco gorzej wypada metalowa obudowa, ale i w tym wypadku jest lepiej niż w przypadku rozwiązań innych producentów. Jednak to test wyginania pokazał jak mocny jest HTC 10, szczególnie w porównaniu do swojego poprzednika, który pod tym względem wypadł fatalnie.

 

W takim razie pod względem wytrzymałości HTC się spisało. Póki co największym problemem tego telefonu wydaje się wolna, wbudowana pamięć dla użytkownika. Czy też inne wady udało już się Wam w 10’tce dostrzec?x