Google-Play-Services-header-664x374

 

Od kilku miesięcy niemal co tydzień Google  aktualizuje aplikację swojego serwisu społecznościowego Google+, który w ubiegłym roku przeszedł istotną metamorfozę nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale też pod względem funkcjonalności  – niektóre elementy zostały z niego usunięte i utworzyły osobne serwisy. O ile ostatnie aktualizacje aplikacji nie wnosiły rewolucyjnych zmian, tak właśnie opublikowana wersja klienta Google+ może być dla wielu osób zaskakująca:

google-plus-update-1

 

Poza łatkami błędów czy przyciskiem ułatwiającym przejście do nowoopublikowanych postów do aplikacji trafiły bowiem po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej wycięciem funkcjonalności z serwisu odnośniki do Hangoutów, Zdjeć Google i wyszukiwarki Google. Choć wydaje się to bez sensu biorąc pod uwagę choćby wycięcie albumów czy Hanhoutów z serwisu przed kilkoma miesiącami, to może być przydatne gdy spędzamy sporo czasu w Google+: znacznie szybciej bowiem możemy przejść do tych ważnych usług ekosystemu Google.

 

Nowa wersja powinna być już dostępna w sklepie Play. Jeśli jednak na Waszym urządzeniu wciąż widoczna jest tylko starsza wersja możecie pobrać najnowszą wersję tutaj.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg