miui8

 

Nakładka MIUI uważana jest za jedną z najładniejszych, jakie dostępne są na Androida. Jej najnowsza odsłona oznaczona numerem 8 pojawi się już w przyszłym tygodniu. 10 maja Xiaomi oficjalnie zapowie swoje produkty. A póki do premiery zostało jeszcze parę dni, możemy zerknąć na kolejne interesująco wyglądające teasery.

 

MIUI 8 prezentuje się naprawdę nieźle. Do tej pory nie poznaliśmy wiele informacji na temat najświeższej wersji nakładki. Z każdym dniem pojawia się ich jednak coraz więcej. Najnowsze doniesienia przedstawiają kilka nadchodzących nowości. Xiaomi postanowiło odświeżyć ekran połączeń, pojawiły się nowe gesty, a nawet zmodyfikowano pasek powiadomień. Teraz przypomina ten stosowany przez innych producentów.

 

miui-8-call-gesture

 

 

miui-8-notes-gesture

 

miui-8-notifications-menu-gesture

 

Jedną z najbardziej budzących ciekawość rzeczy to możliwość pojawienia się multi-window. W jaki sposób chiński producent poradziłby sobie z tą funkcją? W którą stronę, by poszedł? Samsunga czy Apple? Niestety nie jest to pewna funkcjonalność, wszak plotki rządzą się swoimi prawami. A my całej prawdy dowiemy się już za 4 dni, we wtorek, 10 maja.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.