ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Totalna wyprzedaż kilku gier z serii GTA w Google Play!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Google Play Sale

 
Dla osób, które nie są wtajemniczone – GTA to bardzo popularna seria gier na pecety. Tytuł ten jest kontrowersyjny, ponieważ wcielamy się w osobnika, który musi wypełnić misje, a w międzyczasie zabija ludzi, ucieka przed policją i rozbija auta. Ostatnia odsłona Grand Theft Auto 5 sprzedała się w ponad 55 mln sztuk (dane z sierpnia 2015)! Jest to oszałamiający wynik.
 
Od pewnego czasu firma Rockstar próbuje „przemycić” tytuł na platformę mobilną. I tak np. możemy w Google Play kupić kilka gier z serii, a dodatkowo teraz są one przecenione! Zobaczcie je poniżej:
 

  • Grand Theft Auto: Vice City – 13,99 zł. Vice City, potężna metropolia, ciągnąca się od plaż po bagna i od ekskluzywnych dzielnic po getta biedoty, to jedno z najbardziej zróżnicowanych, kompletnych i tętniących życiem cyfrowych miast w historii. Rozgrywka w otwartym świecie, połączona z ciekawą fabułą pozwala Ci korzystać z uroków miasta i podbić je w taki sposób, w jaki zechcesz. Aby uczcić 10 rocznicę wydania gry, Rockstar Games przenosi Grand Theft Auto: Vice City na urządzenia mobilne z wykorzystaniem grafiki HD, ulepszonym sterowaniem i mnóstwem nowych opcji.
  • Grand Theft Auto: San Andreas – 19 zł. Pięć lat temu Carl Johnson uciekł przed presją życia w rozdartym przez porachunki gangów, narkotyki i korupcję Los Santos w stanie San Andreas. Miasta, w którym milionerzy i filmowcy robili, co mogli, żeby nie natknąć się na dilerów i gangsterów. Nastały lata 90., a Carl musi wrócić na stare śmieci. Jego matka została zamordowana, rodzina się rozpada, a przyjaciele z dzieciństwa kroczą ku przepaści. Po powrocie do domu Carl zostaje wrobiony przez paru skorumpowanych gliniarzy w zabójstwo. Musi odbyć podróż przez San Andreas, aby uratować rodzinę i opanować chaos ulicy.
  • Grand Theft Auto III – 13,99 zł. Aby uczcić 10 rocznicę wydania gry, Rockstar Games przenosi Grand Theft Auto osadzone w Liberty City z ogromnym i zróżnicowanym światem na urządzenia mobilne.
  • GTA: Chinatown Wars – 13,99 zł. Ojciec Huanga Lee został zamordowany. Bohater ten ma teraz misję, aby dostarczyć starożytny miecz do swojego wujka i odzyskać kontrolę nad Liberty City. Huang to rozpuszczone „dziecko”, które oczekuje, że wszystko przebiegnie gładko, jednak się myli…
  • GTA: Liberty City Stories – 13,99 zł. Przygotuj się na powrót na Wschodnie Wybrzeże, ponieważ Grand Theft Auto: Liberty City Stories wychodzi na urządzeniach przenośnych. Krótsze, szybsze misje zostały dopasowane do rozgrywki na urządzeniach przenośnych, a jakość otwartego świata została znacząco podniesiona dzięki dużym możliwościom graficznym urządzeń z systemem Android. Wśród innych usprawnień są m.in. lepsze sterowanie i zapisywanie gry na wielu platformach naraz.

 
źródło: własne, google play

Sprawdź najnowsze wpisy