Samsung Galaxy Note 6 w wersji Lite?! To będzie najpotężniejszy smartfon tego formatu

Newsy

 

galaxy-note-5

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Samsung Galaxy Note 6 zapowiada się na niezwykle mocne urządzenie. Jego dodatki w postaci skanera siatkówki oka czy 256 GB pamięci wewnętrznej mogą zmobilizować konkurencję do nagłego ulepszania swoich modeli. Co jednak jeszcze ciekawsze, pojawiły się pewne informacje na temat wersji Lite tego modelu. I jeśli tylko się sprawdzą, Samsung Galaxy Note 6 w uboższym wydaniu zawstydzi nawet tegoroczne flagowce.

 

Niedawno pisałem o kolejnych informacjach dotyczących specyfikacji technicznej Galaxy Note 6. Pojawiły się w niej zaskakujące wartości. Myślę jednak, że model Lite – mimo, że słabszy – zaskakuje jeszcze bardziej. Najnowsze plotki pochodzące z Weibo informują, że Samsung Galaxy Note 6 Lite posiadać będzie 5,8-calowy ekran Full HD. W porównaniu do pełnoprawnej wersji zmienia się tylko rozdzielczość. Ponadto pracować będzie na Snapdragonie 820 w towarzystwie 4 GB RAM – czyli kompozycji znanej z tegorocznych flagowych modeli.

 

Niestety nie pojawiły się żadne dodatkowe informacje traktujące chociażby o pamięci wewnętrznej urządzenia, zastosowanych matrycach czy zaimplementowanych gadżetach. Niemniej, jeśli to urządzenia ujrzy światło dzienne, Samsung wyznaczy nowy trend w całym segmencie Lite, a konkurencja będzie musiała się sporo napocić, by go dogonić. Obyśmy tylko nie zrobili tego my, kiedy ujrzymy nowe ceny smartfonów.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x