ulefone future 1

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jest w miarę wydajnie, ładnie, a przede wszystkim tanio. Kolejne smartfony UleFone przebijają wynikami sprzedaży starsze modele. Nie ma tu jednak innowacji – no oprócz braku ramek bocznych. Tak, można oczywiście wypowiedzieć argument, że jest tanio. Ale weźmy pod uwagę, że UleFone Future ma swoich konkurentów na rynku, i to nieraz w podobnych cenach. 2000 sprzedanych sztuk w sprzedaży błyskawicznej… w kilka sekund robi więc wrażenie. 

 

Producent liczy na utrzymanie się tego trendu, ale z tym może być ciężko. Następna „fala” smartfonów będzie droższa o 40 dolarów. Kiedy smartfon trafi już do normalnej sprzedaży, użytkownicy przygotować będą musieli swoje portfele na wydatek rzędu 270 dolarów.

 

Więcej o UleFone Future pisaliśmy dla Was TUTAJ. Co Wy myślicie o tym smartfonie? Ktoś zamawiał?

 

Źródło: gizchina
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.