Uncharted: Fortune Hunter trafia na Androida

Aplikacje

uncharted4-oczekiwanie

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Uncharted to jedna z najpopularniejszych serii na konsole Sony. Z okazji zaplanowanej na 10 maja premiery kolejnej, czwartej już części tej serii o pod tytule Kres Złodzieja na konsolę PlayStation 4 firma Sony opublikowała w sklepie Play tytuł, który ma nie tylko ułatwić wytrwanie tych ostatnich godzin wszystkim którym nie udało się zdobyć przed premierą swojej kopii Uncharted 4, ale też umożliwić odblokowanie kilku elementów właśnie w pełnej grze. Do naszej dyspozycji oddano aż 200 poziomów w 6 opowieściach. Jeśli gracie też na konsoli PS4 warto zalogować się do konta PSN gdyż umożliwi to odblokowanie zawartości, z której będziecie mogli skorzystać w trybie sieciowym Uncharted 4.

 

Uncharted: Fortune Hunter to gra logiczna, którą mogą pobrać zupełnie bezpłatnie posiadacze urządzeń z Androidem i iOS. Polska wersja językowa będąca standardem w pozycjach od Sony także tutaj jest dostępna.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x