Samsung Galaxy C5 na zdjęciach – połączenie Galaxy A i… HTC One M9? Tego jeszcze nie grali

Łukasz Pająk Newsy 2016-05-05

samsung galaxy c5 htc one m9 3

 

Galaxy J, A, S, Note – to główne serie Samsunga, które ujednoliciły portfolio koreańskiego producenta, co pozytywnie wpłynęło na rozpoznawanie poszczególnych urządzeń. Jednak w drodze jest kolejna literka: „C”. Jednego z reprezentantów tej rodziny, Galaxy C5, właśnie dokładniej poznaliśmy.

 

O tym smartfonie z pewnością już słyszeliście jeśli czytacie nas na bieżąco: Klik! Według numeracji, przecięty model z nowej rodziny ma mieć 5,2-calowy wyświetlacz FullHD, Snapdragona 617 z 4 GB RAM i – nietypowo jak na Samsunga – dwutonowe diody doświetlające. Ostatni wpis do specyfikacji teraz możemy potwierdzić dzięki zdjęciom, które dostały się do Sieci. Tym samym poznajcie Galaxy C5:

 

 

Przód to typowy Samsung, ale tył? Nie wiem jak Wam, ale mi przypomina HTC One M9, który nawet dzisiaj doczekał się kolejnej wersji. Charakterystyczne „oko” aparatu, paski na metalowej obudowie („furtka” dla anten) – to wszystko wygląda bardzo podobnie do rozwiązań Tajwańczyków. Idąc dalej, może również niektórym to przypominać Apple. Mimo wszystko, ale pamiętacie podobną sytuację, żeby Koreańczycy wzorowali się na HTC?

 

Oczywiście w ostatecznej wersji te podobieństwa mogą zniknąć, ale Galaxy C5 może wywołać małe kontrowersje. Niemniej jednak ta seria Samsunga z pewnością powinna namieszać na mobilnym rynku za sprawą ilości pamięci operacyjnej.

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x