ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Worms 4 znacznie taniej w Google Play!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Google Play Sale

 
Z pewnością wielu z Was grało na pecetach w Wormsy. Ich najlepsza, a zarazem najpopularniejsza odsłona czyli Worms 2 Armageddon do dziś cieszy się dużą grywalnością. Następnym tytułem zaprezentowanym przez Team17 było Worms 3. Wiele się tutaj zmieniło, ponieważ robaki znalazły się pierwszy raz w świecie 3D. Nie wszystkim się to spodobało. Podobnie kolejny tytuł o numerze 4, był jedynie ulepszoną wersją trójki.
 
Oczywiście Worms 2 i 3 zostały dostosowane do urządzeń mobilnych i można je od dawna pobrać z Google Play. Teraz przyszedł również czas na czwartą odsłonę. Cała rozgrywka nie została zmieniona. Nadal więc musimy zniszczyć wrogie robaki, trafiając w nie różnego rodzaju pociskami. Całe szczęście grafika to nadal 2D. Wszystko prezentuje się bardzo miło dla oka. Ponadto ulepszono mechanizm sterowania na smartfonach, a rozgrywki są bardziej dynamiczne i krótsze. W grze mamy do wyboru kilka trybów rozgrywki w tym np. multiplayer. Jest to z pewnością najlepszy tryb, w którym możemy zabawić się z ludźmi z całego świata!
 
Polska cena w sklepie Google Play to teraz jedynie 9,99 zł! Warto dodać, że poprzednie części są droższe! Warto się pokusić, gdyż jest to chwilowa promocja. Spieszcie się zatem jeśli polowaliście na ten tytuł – znajdziecie go TUTAJ.
 
źródło: google play

Sprawdź najnowsze wpisy