ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Szczegółowe informacje o Androidzie N i nowościach od Google znajdziesz…w tej aplikacji

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Google IO

 
Nie od dziś wiemy, że Google I/O 2016 odbędzie się w dniach 18-20 maja w Mountain View. To trochę wcześniej niż rok temu i krócej o jeden dzień. Na wydarzeniu możemy się spodziewać kolejnych szczegółów oraz pokazów następcy Androida w wersji M. Oprócz tego z pewnością zobaczymy prezentacje dotyczące Android Wear, Google+ i innych „działek” związanych z gigantem. Dowiemy się również nad czym spółka pracuje i w czym pomaga deweloperom.
 
Jednak dopiero teraz Google udostępniło nam wszystkim aplikację (a właściwie jej update w stosunku do roku poprzedniego), dzięki której będziemy na bieżąco informowani co się dzieje na konferencji giganta. Póki co program nie oferuje zbyt wielu danych i działa tak samo jak ten z 2015 roku. Jednak jak zaznaczają twórcy, będzie można obejrzeć zapiski z prezentacji oraz być na bieżąco z grafikiem – kiedy co zostanie pokazane. Dodatkowo możecie również ustawić sobie powiadomienia, które nie pozwolą Wam niczego przeoczyć.
 
Jeżeli znajdziecie czas, to odnajdziecie tu także materiały z poprzedniej konferencji w formie wideo. Aplikację Google I/O 2016 możecie pobrać TUTAJ. Dostępna jest ona na wszystkie urządzenia i tablety z Androidem (od wersji 4.1).
 
źródło: androidheadlines, google play

Sprawdź najnowsze wpisy