opera-mini-8-dlya-android

Reklamy na stronach bywają irytujące. Czasami pojawią się nawet zaskakujące. Wtedy nasuwają się pytania, co takiego wyszukiwaliśmy w Google, że wyskoczyły takie odpowiedzi? Można się ich jednak łatwo pozbyć na przeglądarkach komputerowych. Co z Androidem? Na to też jest rozwiązanie. Bez roota, modyfikacji i niebezpiecznych programów.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Wszystko zasługa programistów tworzących Operę. Jedna z ich aplikacji – Opera Mini – dostępna na Androida, doczekała się wewnętrznego ad blockera. Przeglądarka zatem jest samowystarczalnym filtrem, a my otrzymujemy wgląd w statystyki zablokowanych treści. Reklamy oczywiście to jedno. Ważniejszymi danymi są o 40% szybsze ładowanie się stron i 14% mniej zużytego pakietu internetowego.

 

 

Opera Mini nie tylko wyczyści nasz ekran z kolorowych banerów, ale również przyspieszy surfowanie po Sieci, oszczędzi transfer internetowy, a to wszystko w pewien sposób pośrednio przeniesie się na mniejsze zużycie baterii. Sprawdźcie sami, jak to u Was działa. Opcję tę włączycie w ustawieniach oszczędzania transferu.

 

POBIERZ OPERA MINI

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.