Miła dla oka aplikacja pogody od Sony z nową funkcją

mm Adam Lulek Aplikacje 2016-05-04

Pogoda Sony

 
Producenci wraz ze smartfonami zapewniają nam szereg widżetów i aplikacji. Niejednokrotnie pisałem, że takie firmy jak Samsung czy Sony dają możliwość innym użytkownikom pobrać swoje aplikacje w Google Play. Przykładowo programy muzyczne od wyżej wspomnianych spółek można tam już znaleźć. Ale to nie wszystko.
 
Jedną z podstawowych aplikacji jakie używamy na smartfonie, jest z pewnością prognoza pogody. W zależności od smartfona, preinstalowane aplikacje prognozy są różne. Niektórym użytkownikom one nie wystarczają, dlatego ściągają oni inne, ciekawsze apki tego typu.
 
Sony wyszło na przeciw, tym klientom, którzy polubili pomysł na prognozę pogody firmy, w postaci osobnej aplikacji. Chodzi o program Pogoda od Sony Mobile Communications. Od jakiegoś czasu jest on dostępny w Google Play. Standardowo jak na tego typu apkę, znajdziecie tutaj informacje o przewidywalnej temperaturze w dzień i w nocy, odczuwalnej, maksymalnej, minimalnej w różnych lokalizacjach. W najnowszej aktualizacji mamy możliwość ustawienia przeźroczystości okna widżetu. Jest tylko jeden minus. Działa ona tylko na smartfonach Sony…
 
Najnowszy update możecie pobrać TUTAJ.
 
źródło: własne, xperiablog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x