HTC nie chce i nie może być gorsze – w przyszłym miesiącu poznamy smartwatcha

Łukasz Pająk Newsy 2016-05-03

htc smartwatch termin android wear

Android Wear został zaprezentowany dwa lata temu i przez ten okres smartwatche starają się coraz prężniej zdobywać mobilny rynek. Jednak razem z prezentacją przez Google swojego nowego systemu na urządzenia noszone, w spisie firm współpracujących pojawiło się HTC, które do dzisiaj nie zaprezentowało jeszcze żadnego smartwatcha.

Już wiele razy mówiło się, że Tajwańczycy są gotowi do prezentacji nowego w swoim portfolio typu urządzenia. Ostatnia tego typu informacja pochodzi z początku roku i mówiła, że kwiecień to właśnie miesiąc, w którym HTC przedstawi swój inteligentny zegarek. Jednak termin się przesunął i Evan Blass podaje nowy:


 

Pierwszy tydzień czerwca, a więc w przyszłym miesiącu będziemy mieli okazje poznać pierwszego smartwatcha od HTC opartego na Android Wear. Oczywiście Tajwańczycy już dużo wcześniej pracowali nad inteligentnym zegarkiem. Najdalsze tego typu doniesienia datowane są na 2013 rok, a więc jeszcze zanim Google przedstawiło odpowiedni system. Również w międzyczasie pojawiały się plotki, że smartwatch od HTC ma mieć aparat, ale przede wszystkim ma zrewolucjonizować tę gałąź rynku.

Czy to się uda? HTC 10 wbrew przedpremierowej opinii został bardzo dobrze przyjęty. Miejmy nadzieję, że nie inaczej będzie z tajwańskim smartwatchem. Chociaż czy na tych urządzeniach można zdobyć popularność (z wyjątkiem Pebble)? • ojciec

  Jak nie będzie miał OLEDa to dla mnie może nie istnieć

 • Slawek

  „HTC 10 wbrew przedpremierowej opinii został bardzo dobrze przyjęty. ” Bo te przedpremierowe domysły, cytowanie bez głowy wszystkiego z innych serwisów tak się kończy. Przed premierą testujecie coś, czego nie ma. HTC ma ewidentnie plan. Wypuszcza flagowca na koniec nad wyraz dopracowanego. Po premierze Gear S2 i AW wiedzą, co jest ich bolączką. Jeżeli po raz kolejny odrobią lekcję – ich zegarek będzie dobry. Choć stawiam na Huawei i ich kolejną odsłonę. Ale trzymam kciuki za HTC. Nie używam, ale mam sentyment. Pierwszy Android w moich rękach po latach z Symbianem.

 • pati342000

  Nie dzieks za logo nie płacę krocie xD

 • Jumperone

  trochę długo im to idzie..

  • Maxik

   Lepiej późno niż wcale 😀

   • Łukasz Pająk

    To się okaże dopiero po testach :>

    • Slawek

     Obyś Panie nie testował tego jak G5. Poważnie. Nie masz co napisać – nie pisz. I nie pytaj czytelników, co im napisać. To nie polityka.

     • stark2991

      Wolisz króciutką recenzję gdzie nie będzie połowy tego co chciałbyś wiedzieć? Bo to właśnie sugerujesz

     • Slawek

      Wolę profesjonalną recenzję, których na tym portalu ostatnio próżno szukać.

     • stark2991

      Ja też, i pytanie się użytkowników o to co ma być zawarte w recenzji wydaje mi się krokiem ku poprawie tej sytuacji, nie sądzisz?

     • Slawek

      Gdybym tak sądził, nie pisałbym tu nic. Czy lekarz Cię pyta jaki antybiotyk przepisać, albo jak rozpisać rehabilitację?

     • Łukasz Pająk

      To już wiesz jak będzie wyglądać recenzja G5?

     • Slawek

      Tak, nieprofesjonalnie. Ale trzymam kciuki. Właśnie zamówiłem G5, dam szansę zielonemu na drugi gryz jabłka.

      PS. Pamiętaj, to są tylko moje subiektywne odczucia. Chętnie poczuję się zaskoczony. A jak G5 dostanę to zweryfikuję Twoją recenzję.

     • Łukasz Pająk

      Czemu uważasz, że nieprofesjonalnie? Zawsze czytam komentarze, szczególnie te pod recenzjami i zaskoczyłeś mnie, gdyż zwykle moje recenzje cieszą się dobrą opinią. Jeśli czegoś brakuje, coś źle opisuje to chętnie dowiem się co jest nie tak.