HTC nie chce i nie może być gorsze – w przyszłym miesiącu poznamy smartwatcha

Newsy

htc smartwatch termin android wear

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Android Wear został zaprezentowany dwa lata temu i przez ten okres smartwatche starają się coraz prężniej zdobywać mobilny rynek. Jednak razem z prezentacją przez Google swojego nowego systemu na urządzenia noszone, w spisie firm współpracujących pojawiło się HTC, które do dzisiaj nie zaprezentowało jeszcze żadnego smartwatcha.

 

Już wiele razy mówiło się, że Tajwańczycy są gotowi do prezentacji nowego w swoim portfolio typu urządzenia. Ostatnia tego typu informacja pochodzi z początku roku i mówiła, że kwiecień to właśnie miesiąc, w którym HTC przedstawi swój inteligentny zegarek. Jednak termin się przesunął i Evan Blass podaje nowy:

 


 

Pierwszy tydzień czerwca, a więc w przyszłym miesiącu będziemy mieli okazje poznać pierwszego smartwatcha od HTC opartego na Android Wear. Oczywiście Tajwańczycy już dużo wcześniej pracowali nad inteligentnym zegarkiem. Najdalsze tego typu doniesienia datowane są na 2013 rok, a więc jeszcze zanim Google przedstawiło odpowiedni system. Również w międzyczasie pojawiały się plotki, że smartwatch od HTC ma mieć aparat, ale przede wszystkim ma zrewolucjonizować tę gałąź rynku.

 

Czy to się uda? HTC 10 wbrew przedpremierowej opinii został bardzo dobrze przyjęty. Miejmy nadzieję, że nie inaczej będzie z tajwańskim smartwatchem. Chociaż czy na tych urządzeniach można zdobyć popularność (z wyjątkiem Pebble)?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x