[Pobierz] Potrzebujesz motywacji? Zacznij od budzika: The Rock Clock od Dwayne’a Johnsona

Łukasz Pająk Aplikacje 2016-05-03

the rock clock alarm budzik dwayne johnson

 

The Rock, Skała, po prostu Dwayne Johnson, czyli aktor, którego muskulatury może zazdrościć większość facetów na świecie. Jednak oprócz udziału w filmach, ta jakże sławna postać prowadzi bardzo interesujące życie. Teraz Skała rozpoczyna nowy projekt, którego częścią jest budzik, ale nie byle jaki.

 

Jak to w życiu bywa, nasze plany potrzebują motywacji, aby je spełnić – szczególnie te sylwestrowe. W tym celu może pomóc aplikacja The Rock Clock, czyli budzik stworzony według pomysłów Dwayne’a Johnsona. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim brakiem drzemek, po prostu nie wchodzą w grę, gdyż nie są uznawane przez aktora. Do tego dochodzi 25 specjalnych dzwonków, a także możliwość budzenia się razem ze Skałą. Na deser warto dodać, że po przebudzeniu otrzymamy wiadomość wideo od Dwayne’a Johnsona. Jednak na początku ustawiamy swój cel, na przykład: nabrać masy mięśniowej, zacząć zdrowo się odżywiać czy też nauczyć się nowego języka.

 

Czy ta aplikacja zdobędzie popularność? Z pewnością pomysł jest interesujący, ale brak drzemek może wiele osób odstraszyć – szczególnie pierwszego dnia, gdy po obudzeniu zorientujemy się, że nasz alarm wyłączyliśmy, a my ostatecznie zaspaliśmy. Jednak jeśli jesteście zainteresowani to aplikacja jest dostępna za darmo w sklepie Play: Klik!x