oneplus x konkurs giveaway

 

Miło nam zaprosić Was do konkursu zorganizowanego zarówno przez nas, ale również za sprawą uprzejmości OnePlus. Firma użyczyła nam do rozdania jednemu z Was ich model oznaczony symbolem „X”, którego mieliśmy okazję recenzować na początku roku. Przypadł on nam do gustu, a czytając komentarze możemy stwierdzić, że również i Wy doceniacie smartfona od Chińczyków, który przez wiele osób został okrzyknięty najlepszym w swojej klasie.

 

W takim razie co trzeba zrobić, aby zdobyć OnePlus X? Zasady są podobne, co w przypadku konkursu organizowanego przez nas i Operę, w którym mogliście wygrać Samsunga Galaxy S6 Edge+, a więc nic prostszego: wypełniaj kolejne kroki i zbierz jak najwięcej punktów, a za dwa tygodnie to właśnie Ty możesz zostać zwycięzcą.

 

OnePlus X Giveaway – Android.com.pl

 

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieją różnego rodzaju sztuczki mogące zafałszować ostateczne wyniki, ale jesteśmy na nie przygotowane. W takim razie życzymy miłej zabawy!

 

REGULAMIN KONKURSU:

  1. W konkursie biorą udział tylko i wyłącznie Czytelnicy.
  2. Punkty zbieramy zgodnie z zasadami zamieszczonymi w powyższej wtyczce Gleam.io.
  3. Próby manipulacji wynikami będą skutkowały wykluczeniem z konkursu bieżącego oraz każdego, który odbędzie się w przyszłości na portalu.
  4.  Jeśli Redakcja stwierdzi, że zwycięzca głosowania złamał regulamin ma prawo do odmowy przyznania nagrody. Wówczas nagrodę otrzyma kolejny kandydat, który nie łamał regulaminu bądź konkurs zostanie powtórzony.
  5. Każdy Czytelnik może wygrać konkurs tylko raz.
  6. Nagroda do zwycięzcy będzie wysłana do 30 dni od przekazania poprawnych danych adresowych.
  7. Administracja ma prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie. Jego nowe brzmienie wchodzi w życie natychmiast.
  8. Zwycięzca ma obowiązek uregulowania podatków od wygranej, którym podlega.

 

Głosy będziemy zbierać przez dwa tygodnie, stale je monitorując. Konkurs zostanie zamknięty razem z nadejściem niedzieli, 29 maja 2016 roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony niemalże natychmiastowo za sprawą powyższej wtyczki, ale oficjalnie poinformujemy Was tuż po zweryfikowaniu wszystkich głosów.

 

 

PS. Jeśli uważasz, że kolejne wydanie konkursu moglibyśmy zorganizować właśnie z Tobą to odezwij się na adres mailowy: [email protected]

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.