Pokemon Go

 
Jakiś czas temu konserwatywne Nintendo ogłosiło, że pokemony trafią w końcu na urządzenia mobilne. Jest to całkowita zmiana podejścia firmy, która do tej pory skupiała się wyłącznie na wydawaniu produktów tylko na swoje konsole. Pierwszym tytułem w jaki zagramy będzie wspominane przez nas niejednokrotnie Pokemon Go, które otrzymało wsparcie finansowe nawet od Google!
 
Teraz mamy dla was dwa kolejne filmy prezentujące gameplay. Jeden trwa 9 minut, drugi kilkadziesiąt sekund. Na tym krótszym widać w jaki sposób nasze stworki będą ewoluowały. Na tym dłuższym z kolei możemy zobaczyć znowu mapę, a także proces łapania pokemonów. Po raz pierwszy mamy również okazję przyjrzeć się, jak będzie wyglądała walka! Wygląda to niesamowicie! Zresztą zobaczcie sami obydwa filmy poniżej.
 
Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się oprawa graficzna i pomysł na zrobienie gry. Nie mogę się doczekać jej premiery, niestety nie ma róży bez kolców. Do minusów na tę chwilę mogę zaliczyć brak walk z dzikimi Pokemonami oraz dostępność jedynie 150 stworków na starcie. Być może się to zmieni w przyszłości, tym bardziej że w kodzie Pokemon Go znaleziono wiele informacji świadczących o tym, że nowości nadejdą prędzej czy później. Należy dodać, że gra jest w fazie wczesnej bety. Obecnie do beta testów dołączyli Australijczycy oraz Nowozelandczycy. Ciekawe kiedy przyjdzie czas na Europę, w tym Polskę…
  
źródło: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.