ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Droga gra teraz ZA DARMO i inne przeceny w Google Play!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
sklep-google-play

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło kilka dni. Tym razem w przecenie znajdziecie kilka gier. Średnia ocen jest dla każdej z nich dość wysoka, ponieważ wynosi co najmniej 4,1. Tytuły jakie zostały przecenione to różnego rodzaju gry. Zresztą zobaczcie je sami poniżej:
 

  • Tajemnice Czasu 2 (Full) – 5,49 zł. Rok 1830 – młoda guwernantka Ester otrzymuje list, który całkowicie zmienia jej życie. Z wiadomości od nieznanej ciotki dowiaduje się, że w spadku po rodzicach, których nigdy nie znała, otrzymała wielką posiadłość w Londynie. Gdy kobieta dociera na miejsce, okazuje się, że rezydencja jest opuszczona, zniszczona i nawiedzona przez duchy. Poznając kolejne tajemnice wielkiego domu, bohaterka odkrywa, że członkowie jej rodziny od wieków badali zjawisko podróży w czasie. Wkrótce Ester, znajduje przedmiot, który jest potwierdzeniem niezwykłej spuścizny rodu Ambrose. Tak rozpoczyna się jej pasjonująca wędrówka do miejsc, które już kiedyś widziała w swoich snach.
  • Świat Baśni 2 (Full) – 5,49 zł. Zanurz się w fantastycznej grze przygodowej, inspirowanej klasyczną baśnią braci Grimm! Odnajdź drogę do magicznej krainy w chmurach i pokonaj ostatniego z gigantów, nim zniszczy ziemię! Dawno, dawno temu świat była areną zmagań między złowrogimi gigantami a szlachetną rasą, strzegących pokoju, strażników. Po zaciętej walce giganci zostali pokonani, z wyjątkiem jednego, którego strażnicy obezwładnili za pomocą potężnej magii i wygnali do tajemniczej krainy ponad chmurami.
  • QuestLord – 4,65 zł. W tej grze fabularnej wcielasz się w samotnego bohatera, który musi uratować świat przed destrukcją.
  • Strategy & Tactics: WW II – tylko teraz ZA DARMO. Przeżyj największe bitwy II Wojny Światowej w tym strategicznym arcydziele. Obejmij dowództwo nad Państwami Osi by podbić Europe – następnie kieruj wojskami ZSRR i Aliantów by odzyskać ziemie z powrotem. W grze Strategy & Tactics: World War II, walcz z historycznie dokładnymi oraz imponującymi przeciwnikami w trzech kampaniach w klasycznym trybie turowej walki. Tocz bitwy w 18 misjach posiadających ekscytującą fabułę, charyzmatyczne postaci przebijając się przez Europe, Azję i Afrykę. Badaj nowe technologie w celu poprawy swoich żołnierzy oraz buduj przemysł prowadząc swoje wojska do zwycięstwa.
  • Warhammer Quest – 5,71 zł. Gra fabularna będąca miksem RPG i strategii. Poprowadź grupę bohaterów przez lochy świata Warhammer.
  • Galaxy Trucker – 12,75 zł. Potrafisz zbudować statek kosmiczny z rur kanalizacyjnych? Nie straszne Ci meteory, piraci i przemytnicy? Potrafisz pilotować pięciosilnikowy statek po zniszczeniu czterech z tych silników? Jeśli tak, to właśnie kogoś takiego jak Ty szukamy! Oferujemy adekwatne wynagrodzenie, ksenologicznie zróżnicowaną załogę i dynamiczne miejsce pracy. Płacimy premie za terminowe dostawy.

 
źródło: google play

Sprawdź najnowsze wpisy