OnePlus 3 w dwóch wersjach: tańsza odmiana może pozytywnie zaskoczyć ceną

Newsy

oneplus one two 1+1 2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

OnePlus ma swoje własne, specyficzne, ale jakże oryginalne podejście do mobilnego rynku. Celem jest tworzenie jak najlepszych smartfonów udowadniając przy tym, że nie muszą one kosztować garnka wypełnionego po brzegi złotem. Problemem były zaproszenia, ale ich już nie ma, więc nadchodzący OnePlus 3 ma większe szanse na zawojowanie rynku.

 

Pierwszy smartfon od Chińczyków potrafił zaskoczyć swoim stosunkiem jakości do ceny, ale także systemem Cyanogen OS. Drugi model nie został już tak ciepło przyjęty, więc może trzeci, flagowy telefon ponownie sprawi, że o OnePlus znowu będzie głośno? O nadchodzącym smartfonie tak naprawdę wiele nie wiemy, ale z pewnością będzie korzystał ze Snapdragon 820. Również mają pojawić się dwa warianty, które oczywiście będą różnić się ilością pamięci operacyjnej oraz tej wbudowanej, służącej do przechowywania plików na stałe. Tak oto mają pojawić się dwie odmiany: 4 GB RAM i 32 GB dla użytkownika oraz odpowiednio 6 GB i 64 GB. Jednak jak już wspominałem, w przypadku OnePlus ważne są ceny i tak oto tańsza wersja ma kosztować około 1200 złotych, co w porównaniu nawet do Xiaomi Mi5 może robić wrażenie.

 

Niestety, ale nie wiemy jeszcze ile ma kosztować droższa odmiana OnePlus 3. Niemniej jednak warto na ten model czekać, aby sprawdzić czy Chińczycy faktycznie uczą się na błędach.

 

 

źródło: Android Headlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x