Jason-Statham-LG-G5

 

LG G5 właśnie zawitało do naszej redakcji i przystąpiłem do dokładnych testów tego smartfonu, którego pierwsze wrażenia jutro będziecie mogli przeczytać na łamach naszego portalu. Jednak obok testów, w wynikach sprzedaży ważne są także reklamy producenta, a pod tym względem Koreańczycy się popisali.

 

Pamiętacie interesujący film promocyjny z Jasonem Stathamem? Tak, wtedy to LG reklamowało G5 i to nagranie zdobyło ogromną popularność w Sieci. Oczywiście odbiór był jak najbardziej pozytywny, ale jeśli nie pamiętacie tego filmu to oto małe przypomnienie:

 

 

Teraz Koreańczycy postanowili jeszcze raz przypomnieć o tej reklamie i przedstawiło film prezentujący jak wyglądał proces tworzenia tej jakże oryginalnej reklamy. Oczywiście duże znaczenie ma tutaj sama postać Jasona Stathama, ale mimo wszystko warto zobaczyć także powyższą „reklamę w reklamie”:

 

 

Robi wrażenie, prawda? Wiele godzin pracy na planie, ale jeszcze więcej poza nim ostatecznie dało 1-minutową reklamę. Jak pokazują wszelkie statystyki, całe zaangażowanie się opłacało.

 

Jednak czy to pomoże w sprzedaży LG G5? Na pewno wpłynie na nią pozytywnie, ale czy w aż tak znaczący sposób jakby to chciała to koreańska firma? Tę kwestię pozostawiam Wam do oceny.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.