umi super

Telefony chińskiego producenta UMI zdobywają coraz więcej zwolenników – są tanie i zasobne w mocne podzespoły. W dodatku często w danej kategorii cenowej oferują nieco więcej niż konkurencja – spojrzenia zatem kierują się w ich stronę. A teraz nadchodzi supersmartfon o czym świadczy już sama nazwa. Wewnątrz również jest nieźle.

 

UMI Super, czyli kolejna propozycja z Chin zaoferuje nam to za czym tak usilnie pędzi rynek – ponadprzeciętną ilość RAM. Smartfon wyposażony będzie w aż 6 GB, a to znaczy, że dołączy do grona takich urządzeń jak Samsung Galaxy Note 6 czy Vivo xplay5. Jako procesor producent prawdopodobnie wykorzysta Snapdragona 820. UMI Super to też ekran Super AMOLED, podwójny aparat raz USB typu C.

 

umi-super-1

 

Przewidywana cena smartfonu wynosi około 300 dolarów. Widzimy zatem jasno, że i tym razem oferta UMI zdecydowanie wygrywa ze znacznie droższą konkurencją. Pozostaje jednak czekać na oficjalną zapowiedź i liczyć, że wsparcie dla modelu Super będzie adekwatne do jego nazwy, a producent nie porzuci go w zapomnienie i skupi się na nowszej słuchawce.

 

Poza tym spójrzcie tylko na to „S”. Ono się zawsze sprzedaje.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.