[Film] Jak Chińczycy tworzą smartfony? Oto 10-minutowe wideo, które przedstawia produkcję i testy mobilnych urządzeń

Newsy

lg g5 srodek wewnatrz rozbiorka wymiana 8

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niemalże wszyscy producenci mobilnych urządzeń tworzą swoje smartfony i tablety w Chinach. Nie ma się czemu dziwić, gdyż właśnie w Państwie Środka jest to najtańszy proces, a jakby nie ma patrzeć to koszty produkcji mają ogromne znaczenie dla każdej firmy. W takim razie przyjrzyjmy się procesowi składania mobilnych urządzeń.

 

Kanał „Gadget from China” przedstawił na swoim kanale film, który pokazuje nam jak krok po kroku składany jest smartfon. Co by nie przedłużać, zapraszam do obejrzenia tej produkcji:

 

 

Nagranie trwające ponad 10 minut ukazuje również wszelkie testy wytrzymałościowe jak i systemowe, które muszą przejść wybrane egzemplarze z danych partii. Co ciekawe, zauważcie, że w głównej mierze to kobiety są odpowiedzialne za poszczególne operacje. Czemu? Zapewne ze względu na ich dbałość o szczegóły jak i cierpliwość.

 

Niemniej jednak co jeszcze ciekawego ujrzeliście na powyższym nagraniu? Smartfona z dwoma wyświetlaczami? Co Was najbardziej zainteresowało w procesie produkcyjnym i testowym urządzeń mobilnych w Chinach?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x