Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło kilka dni. Tym razem w przecenie znajdziecie kilkanaście gier. Średnia ocen jest dla każdej z nich dość wysoka. Tytuły jakie zostały przecenione pochodzą od studia Tin Man Games.
 
Deweloperzy mają swoją siedzibę w Melbourne. Specjalizują się w grach fabularnych, które wyglądają jak interaktywne książki osadzone w świecie fikcji i RPG. Ty kontrolujesz historię i masz wpływ na jej przebieg, podejmując odpowiednie decyzje. Ich pozycje są opatrzone w niesamowitą grafikę, a opowieści wciągną każdego na wiele godzin. Dodatkowo w grach usłyszymy odpowiednio dobraną ścieżkę dźwiękową. Każdy tytuł posiada różną historię i innych bohaterów. Na który z nich się skusicie? Dodam tylko, że każdy z nich kosztuje teraz jedyne 4,7 zł:
 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
źródło: google play, własne, tin man games
Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.