Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło kilka dni. Tym razem w przecenie znajdziecie kilkanaście gier. Średnia ocen jest dla każdej z nich dość wysoka. Tytuły jakie zostały przecenione pochodzą od studia Tin Man Games.
 
Deweloperzy mają swoją siedzibę w Melbourne. Specjalizują się w grach fabularnych, które wyglądają jak interaktywne książki osadzone w świecie fikcji i RPG. Ty kontrolujesz historię i masz wpływ na jej przebieg, podejmując odpowiednie decyzje. Ich pozycje są opatrzone w niesamowitą grafikę, a opowieści wciągną każdego na wiele godzin. Dodatkowo w grach usłyszymy odpowiednio dobraną ścieżkę dźwiękową. Każdy tytuł posiada różną historię i innych bohaterów. Na który z nich się skusicie? Dodam tylko, że każdy z nich kosztuje teraz jedyne 4,7 zł:
 

 
źródło: google play, własne, tin man games

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.