Samozapłon Samsunga Galaxy S6 Edge+ – w jednej chwili smartfon stał się pochodnią

Newsy

samsung galaxy s6 edge+ samozaplon ogien 2

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

O tym, że smartfony muszą być odpowiednio użytkowane wie zapewne każdy, ale niewiele osób do poszczególnych zasad się stosuje. To można zauważyć po tym, że co pewien czasu informujemy Was o kolejnym spalonym smartfonie. Tym razem jest jednak nieco inaczej, gdyż Samsung Galaxy S6 Edge+ zapalił się samoistnie.

 

Zazwyczaj mobilne urządzenia zajmują się ogniem za sprawą ładowania ich i trzymania pod poduszką czy też po prostu ściśniętych, bez dopływu powietrza. Do tego mogą dochodzić nieoryginalne, chińskie akcesoria bez certyfikatów. Jednak w dzisiejszym przypadku jest nieco inaczej, gdyż jak donosi użytkownik spalonego smartfonu to Galaxy S6 Edge+ wydał z siebie dźwięki podobne do iskrzenia. To też najprawdopodobniej działo się wewnątrz topowego urządzenia Samsunga, gdyż chwilę później zostało z niego to, co możecie ujrzeć na poniższych zdjęciach:

 

 

W tym wypadku można jedynie przyczepić się do tego, że użytkownik korzystał na co dzień z ładowarki od Galaxy SIII, ale kilku ekspertów przyglądających się tej sprawie powiedziało wprost, że to nie niewłaściwe akcesorium jest powodem samozapłonu, a wadliwy akumulator. Jednak być może Wy macie inne teorie?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x