samsung galaxy s6 edge+ samozaplon ogien 2

 

O tym, że smartfony muszą być odpowiednio użytkowane wie zapewne każdy, ale niewiele osób do poszczególnych zasad się stosuje. To można zauważyć po tym, że co pewien czasu informujemy Was o kolejnym spalonym smartfonie. Tym razem jest jednak nieco inaczej, gdyż Samsung Galaxy S6 Edge+ zapalił się samoistnie.

 

Zazwyczaj mobilne urządzenia zajmują się ogniem za sprawą ładowania ich i trzymania pod poduszką czy też po prostu ściśniętych, bez dopływu powietrza. Do tego mogą dochodzić nieoryginalne, chińskie akcesoria bez certyfikatów. Jednak w dzisiejszym przypadku jest nieco inaczej, gdyż jak donosi użytkownik spalonego smartfonu to Galaxy S6 Edge+ wydał z siebie dźwięki podobne do iskrzenia. To też najprawdopodobniej działo się wewnątrz topowego urządzenia Samsunga, gdyż chwilę później zostało z niego to, co możecie ujrzeć na poniższych zdjęciach:

 

 

W tym wypadku można jedynie przyczepić się do tego, że użytkownik korzystał na co dzień z ładowarki od Galaxy SIII, ale kilku ekspertów przyglądających się tej sprawie powiedziało wprost, że to nie niewłaściwe akcesorium jest powodem samozapłonu, a wadliwy akumulator. Jednak być może Wy macie inne teorie?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.