nivea men nose etui

 

Higiena osobista to rzecz niezwykle ważna nie tylko dla naszego zdrowia, ale także dla osób przebywających z nami. Nieprzyjemne zapachy związane z nieużywaniem chociażby mydła i wody sprawiają, że nasi towarzysze mogą nie czuć się zbyt komfortowo, ale na szczęście jest Nivea, która stworzyła etui o nazwie Nose.

 

Sprawdziłem kilka razy czy nowość, którą zaraz Wam przedstawię nie pochodzi czasami z Prima Aprillis, ale okazuje się, że nie. Mimo wszystko i tak radzę potraktować Wam ten news z przymrużeniem oka. W takim razie oto Nivea Nose, czyli etui, które pośredni może zapobiec nieprzyjemnym zapachom w komunikacji miejskiej. O co chodzi? Może nie będę się na ten temat rozpisywał i przedstawię Wam następujący film:

 

 

Tak, etui skonfigurowane z aplikacją na iOS lub Androidzie powie Ci czy czasami nie powinieneś użyć dezodorantu albo po prostu się umyć. Człowiek jest tak stworzony, że często nie czuje tego jak swoim zapachem może odstraszać ludzi dookoła siebie toteż Nivea Nose może temu zaradzić. Warto dodać, że stworzony algorytm bazuje na zapachu 4000 uczestników badania.

 

Dokąd to technologia zaszła – czy naprawdę jesteśmy już tak zapracowani, że może zdarzyć nam się zapomnieć o kąpieli czy też antyperspirancie? Jednak już pod koniec na poważnie. Aplikacja pojawi się na iOS i Androidzie razem z kolejnym wydaniem etui, które już będzie przygotowane do sprzedaży.

 

 

źródło: TechRadar

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.