YouTube zaktualizowany na Androidzie i iOS – drobna zmiana, którą albo pokochasz albo znienawidzisz

Aplikacje

youtube aktualizacja glowna polecane lifting wyglad

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

YouTube w połowie zeszłego roku przeszedł gruntowny lifting. Google wprowadziło nowy układ trzech głównych kart, który jest z nami do dzisiaj. Jednak Amerykanie wciąż wprowadzają drobne zmiany mające uprzyjemnić korzystanie z mobilnej aplikacji największego serwisu z filmami.

 

Najnowsza odsłona kontynuuje nurt schludności i prostoty. Google postanowiło główną kartę z polecanymi filmami ujednolicić z pozostałymi dwiema. Oznacza to, że niezależnie co aktualnie przeglądacie to miniaturki będą identycznego rozmiaru z takim samym stylem podpisu. Wcześniej mieliśmy do czynienia z kilkoma małymi obrazkami i krótkim tytułem. Tak oto pojawia się pytanie które rozwiązanie jest lepsze? Obecne, prostsze i czytelniejsze czy poprzednie, które pozwalało bez przewijania zapoznać się z większą liczbą polecanych nagrań? Stąd jest tytułowe pytanie, gdyż powyższa – teoretycznie drobna – zmiana albo się spodoba albo nie. Ewentualnie niektórzy z Was zapewne nie będą jej dostrzegali, aczkolwiek w mojej opinii to poprzednie rozwiązanie było lepsze, gdyż nie miałem problemu z rozczytaniem co chcę obejrzeć, a dodatkowo istniał podział na filmy polecane, z konkretnych kanałów czy też „Obejrzyj jeszcze raz”. Teraz wszystko to zostało wrzucone do jednego worka.

 

Oczywiście aktualizacja od kilku dni pojawia się falowo u wszystkich toteż nie zdziwcie się jeśli jeszcze jej nie otrzymaliście – ewentualnie posiadacie ją od „dawna”. Zmiany dotyczą zarówno Androida jak i iOS toteż dajcie znać czy lekki lifting YouTube’a przypadł Wam do gustu.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x