youtube aktualizacja glowna polecane lifting wyglad

 

YouTube w połowie zeszłego roku przeszedł gruntowny lifting. Google wprowadziło nowy układ trzech głównych kart, który jest z nami do dzisiaj. Jednak Amerykanie wciąż wprowadzają drobne zmiany mające uprzyjemnić korzystanie z mobilnej aplikacji największego serwisu z filmami.

 

Najnowsza odsłona kontynuuje nurt schludności i prostoty. Google postanowiło główną kartę z polecanymi filmami ujednolicić z pozostałymi dwiema. Oznacza to, że niezależnie co aktualnie przeglądacie to miniaturki będą identycznego rozmiaru z takim samym stylem podpisu. Wcześniej mieliśmy do czynienia z kilkoma małymi obrazkami i krótkim tytułem. Tak oto pojawia się pytanie które rozwiązanie jest lepsze? Obecne, prostsze i czytelniejsze czy poprzednie, które pozwalało bez przewijania zapoznać się z większą liczbą polecanych nagrań? Stąd jest tytułowe pytanie, gdyż powyższa – teoretycznie drobna – zmiana albo się spodoba albo nie. Ewentualnie niektórzy z Was zapewne nie będą jej dostrzegali, aczkolwiek w mojej opinii to poprzednie rozwiązanie było lepsze, gdyż nie miałem problemu z rozczytaniem co chcę obejrzeć, a dodatkowo istniał podział na filmy polecane, z konkretnych kanałów czy też „Obejrzyj jeszcze raz”. Teraz wszystko to zostało wrzucone do jednego worka.

 

Oczywiście aktualizacja od kilku dni pojawia się falowo u wszystkich toteż nie zdziwcie się jeśli jeszcze jej nie otrzymaliście – ewentualnie posiadacie ją od „dawna”. Zmiany dotyczą zarówno Androida jak i iOS toteż dajcie znać czy lekki lifting YouTube’a przypadł Wam do gustu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.