ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

YouTube zaktualizowany na Androidzie i iOS – drobna zmiana, którą albo pokochasz albo znienawidzisz

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
youtube aktualizacja glowna polecane lifting wyglad

YouTube w połowie zeszłego roku przeszedł gruntowny lifting. Google wprowadziło nowy układ trzech głównych kart, który jest z nami do dzisiaj. Jednak Amerykanie wciąż wprowadzają drobne zmiany mające uprzyjemnić korzystanie z mobilnej aplikacji największego serwisu z filmami.

Najnowsza odsłona kontynuuje nurt schludności i prostoty. Google postanowiło główną kartę z polecanymi filmami ujednolicić z pozostałymi dwiema. Oznacza to, że niezależnie co aktualnie przeglądacie to miniaturki będą identycznego rozmiaru z takim samym stylem podpisu. Wcześniej mieliśmy do czynienia z kilkoma małymi obrazkami i krótkim tytułem. Tak oto pojawia się pytanie które rozwiązanie jest lepsze? Obecne, prostsze i czytelniejsze czy poprzednie, które pozwalało bez przewijania zapoznać się z większą liczbą polecanych nagrań? Stąd jest tytułowe pytanie, gdyż powyższa – teoretycznie drobna – zmiana albo się spodoba albo nie. Ewentualnie niektórzy z Was zapewne nie będą jej dostrzegali, aczkolwiek w mojej opinii to poprzednie rozwiązanie było lepsze, gdyż nie miałem problemu z rozczytaniem co chcę obejrzeć, a dodatkowo istniał podział na filmy polecane, z konkretnych kanałów czy też „Obejrzyj jeszcze raz”. Teraz wszystko to zostało wrzucone do jednego worka.

Oczywiście aktualizacja od kilku dni pojawia się falowo u wszystkich toteż nie zdziwcie się jeśli jeszcze jej nie otrzymaliście – ewentualnie posiadacie ją od „dawna”. Zmiany dotyczą zarówno Androida jak i iOS toteż dajcie znać czy lekki lifting YouTube’a przypadł Wam do gustu.

Sprawdź najnowsze wpisy