starbucks-keyboard-main

Wybór klawiatury wcale nie musi być prosty. Niedawno pisałem o Chrooma, która moim zdaniem może się pokusić o rywalizację ze SwiftKey. Dziś natomiast propozycja trochę nietypowa. Skierowana do miłośników kawy bądź takiegoż stylu życia. Starbucks! I wszystko jasne.

 

W Sklepie Play właśnie pojawiła się nowa klawiatura – Starbucks. Jej najbardziej unikalną cechą są emoji związane ze światem kawy i wypadami z przyjaciółmi. Co ciekawe, w Starbucks Keyboard nie zostaniemy pozbawieni liter – a przecież wtedy poziom hipsterstwa byłby już trudny do przekroczenia. Jednak by wyrazić „więcej niż tysiąc słów” lepiej posłużyć się kolorowym obrazkiem aniżeli budować zdania.

 

starbucks klawiatura

 

Aplikację potraktowałbym raczej w roli ciekawostki aniżeli codziennego użytkowania – chyba że naprawdę jesteście hardkorowymi hipsterami. Wysyłanie sobie emoji w formie kawy może i nigdy wcześniej nie było tak proste, lecz samo działanie, jak i wygląd klawiatury są wyjątkowo odstraszające. Mniej więcej tak samo jak ceny w tej kawiarni.

 

POBIERZ

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.