solarin labs technologie bezpieczenstwo wojsko

 

Zaczęło się od „małej” firmy, która w prywatnej zbiórce zarobiła 72 miliony dolarów. Takie wartości rzadko są spotykane na Kickstarterze czy też Indiegogo toteż cel jest zupełnie innej kategorii. Otóż Sirin Labs już niedługo zaprezentuje smartfona, który będzie korzystał z najnowszej, dostępnej technologii, a przy okazji będzie dbał o Twoje dane.

 

O nadchodzącym produkcie tak naprawdę wiele nie wiemy, ale wypowiedzi założycieli oraz ceny o jakich mówimy zwracają na siebie uwagę. Sirin Labs chce wprowadzić na rynek smartfona, który będzie korzystał z najnowszej technologii – także tej niedostępnej komercyjnie – oraz będzie oferował bezpieczeństwo rodem z wojska. Całość oczywiście ma pracować pod kontrolą Androida i trudno się nie domyślić, że mobilny system Google zostanie drastycznie zmodyfikowany. Wspomniany założyciel i prezes Sirin Labs, Moshe Hogeg, dodaje jeszcze, że ta nowoczesna technologia pojawi się w masowej sprzedaży za 2 lub 3 lata, co dodatkowo odzwierciedla wycenę nadchodzącego urządzenia. Skoro już przy niej jesteśmy. Ta nie została konkretnie określona i jedyne, co wiemy to to, że nie przekroczy wspomnianych w tytule 80 tysięcy złotych, a więc około 20 tysięcy dolarów.

 

Moshe Hogeg jest pewny, że wysoka cena nie odstraszy potencjalnych klientów. Dorzuca do tego duże zapotrzebowanie na takie urządzenie, a ja przypomnę Blackphone’a. Jednak skoro Europejczycy i Amerykanie faktycznie chcą taki model to oficjalnie ujrzą go za miesiąc.

 

 

źródło: reuters.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.