oneplus-3

 
OnePlus Two, reklamowany był jako „pogromca flagowców z 2016 roku”. Podobnie jak jego pierwsze wersja One Plus One dostępny był w sprzedaży po uprzednim wykorzystaniu zaproszenia, co wielu klientom się bardzo nie podobało, gdyż musieli czekać w kolejce na upragniony telefon. No dobrze, skoro wersja 2, jest pogromcą smartfonów z tego roku, to na logikę powinna też być lepsza niż nadchodzący One Plus 3…
 
A ten ostatni z pewnością pojawi się jeszcze w tym roku z bardzo dobrą specyfikacją. Zobaczymy tu procesor Snapdragon 820 i być może aż 6 GB RAM. W testach Geekbench pojawiły się aż 2 wersje smartfonu, jedna z 4 GB RAM, a druga z parametrem większym o 2 GB. Ponadto pojawi się 64 GB ROM oraz NFC. Dodatkowo zobaczymy aparaty 16 MPx z tyłu z możliwością nagrywania wideo 4K oraz 8 MPx z przodu.
 
Oczekuje się, że przekątną ekranu ponownie będzie wynosiła 5,5-cala w rozdzielczości FHD. Jednak jeden z testów pokazuje wyświetlacz 5-calowy. Czyżby jednak zatem miały pojawić się dwa modele One Plus jednocześnie? Być może dowiemy się tego już 28 maja. Wtedy właśnie prawdopodobnie zostanie zaprezentowany kolejny pogromca flagowców.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.