[WIDEO] Jeśli posiadasz smartfon Xiaomi, z pewnością chcesz zobaczyć jak działa MIUI 8! Premiera w maju

Android

 

miui 8

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Xiaomi jest coraz popularniejszą marką w Polsce i mimo iż nie jest oficjalnie dostępna użytkownicy chętnie ją wybierają. Smartfony tego chińskiego producenta pracują na autorskiej nakładce MIUI, która uważana jest za jedną z najprzyjemniejszych dla oka. Jeśli więc posiadacie smartfon Xiaomi, ucieszy Was to wideo.

 

Już wkrótce na rynku pojawi się największy phablet od Xiaomi, czyli model Mi Max oraz opaska Mi Band 2 – wyposażona w wyświetlacz oraz przycisk fizyczny. Premiera ma nastąpić 10 maja. Chiński producent jednak nie zamierza na tym zakończyć. Tego dnia również na rynku pojawi się najnowsza wersja autorskiej nakładki. To już MIUI 8.

 

 

Na wideo widzimy , że jest ona prezentowana na Xiaomi Mi5 – najnowszym flagowcu. Nakładka opiera się oczywiście na najnowszym Androidzie 6.0 Marshmallow. Niestety producent nie zdecydował się poczekać na premierę Androida N i wykorzystanie go w swoim produkcie. Z pewnością jednak pojawią się aktualizacje, które szybko i sprawnie zadbają o tym, by na smartfonie obecne były wyłącznie najnowsze wersje.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x