ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[WIDEO] Jeśli posiadasz smartfon Xiaomi, z pewnością chcesz zobaczyć jak działa MIUI 8! Premiera w maju

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
miui 8

Xiaomi jest coraz popularniejszą marką w Polsce i mimo iż nie jest oficjalnie dostępna użytkownicy chętnie ją wybierają. Smartfony tego chińskiego producenta pracują na autorskiej nakładce MIUI, która uważana jest za jedną z najprzyjemniejszych dla oka. Jeśli więc posiadacie smartfon Xiaomi, ucieszy Was to wideo.

Już wkrótce na rynku pojawi się największy phablet od Xiaomi, czyli model Mi Max oraz opaska Mi Band 2 – wyposażona w wyświetlacz oraz przycisk fizyczny. Premiera ma nastąpić 10 maja. Chiński producent jednak nie zamierza na tym zakończyć. Tego dnia również na rynku pojawi się najnowsza wersja autorskiej nakładki. To już MIUI 8.

[youtube]https://youtu.be/ikMm0aSVIps[/youtube]

Na wideo widzimy , że jest ona prezentowana na Xiaomi Mi5 – najnowszym flagowcu. Nakładka opiera się oczywiście na najnowszym Androidzie 6.0 Marshmallow. Niestety producent nie zdecydował się poczekać na premierę Androida N i wykorzystanie go w swoim produkcie. Z pewnością jednak pojawią się aktualizacje, które szybko i sprawnie zadbają o tym, by na smartfonie obecne były wyłącznie najnowsze wersje.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy