[Film] Tryb „S Bike” także dla innych Samsungów z serii Galaxy J – czy mamy czego zazdrościć?

Łukasz Pająk Aplikacje 2016-04-25

samsung s bike mode tryb galaxy j 2016

 

Różne tryby pracy smartfonów głównie mają jeden cel: oszczędzać energię. Jednak chociażby Huawei standardowo ustawia swoje urządzenia tak, aby były słabsze stąd pojawia się możliwość zwiększenia wydajności poprzez jedno kliknięcie. W takim razie co zyskują użytkownicy Samsungów z trybem S Bike?

 

O samej nowości pisaliśmy przed premierą Galaxy J3 (2016) w Indiach. Koreańczycy już dawno zaprezentowali ten model toteż czym jest sam tryb… „rowerowy”? Właśnie nie do końca rowerowy, ale o co chodzi dokładnie to obejrzyjcie poniższy film reklamowy:

 


 

Tak jak przypuszczaliśmy, aktywowanie trybu S Bike jest niczym innym jak wyciszeniem wszelkich powiadomień, a w przypadku rozmowy przychodzącej nasz niedoszły rozmówca otrzymuje przygotowaną wcześniej wiadomość. Aktywacja tej nowości odbywa się poprzez NFC lub ręczne, poprzez włączenie odpowiedniego przełącznika na pasku powiadomień. Teraz okazuje się, że Samsung wprowadza tę nowość do kolejnych urządzeń z najnowszej serii Galaxy J.

 

W takim razie powtórzę tytułowe pytanie: czy mamy czegoś zazdrościć, a promowany przez Samsunga tryb ma sens? Dajcie znać, co sądzicie o koreańskiej nowości, która w głównej mierze skierowana jest do obywateli Indii – myślicie, że przyjęłaby się w Polsce?

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x