Meizu

 
Meizu kazało nam jakiś czas czekać na swojego nowego flagowca. Model PRO 5 został pokazany we wrześniu, teraz przyszedł czas na jego następcę. Meizu Pro 6 został oficjalnie zaprezentowany w Chinach! Jednak to nie wszystko, co zobaczymy w tym roku od spółki. Jakiś czas temu pisaliśmy, że wyciekły dane dotyczące specyfikacji kilku smartfonów firmy, jakie zobaczymy w tym roku. Wśród nich znajdzie się właśnie Meizu M3.
 
Meizu M3
 
Wczoraj do Internetu trafiły zdjęcia prezentujące model M3. Widać, że design czerpie wiele z poprzednika. Znajdziemy tu ekran 2,5 D, poniżej którego został umieszczony skaner linii papilarnych. Wymiary urządzenia to 141,5 x 69,5 x 8,3 mm, a waga wynosi 130 g. Z testu w AnTuTu dowiadujemy się, że smartfon wyposażony będzie w procesor MediaTek 6755, 2 GB RAM i 16 GB ROM. Ponadto znajdziemy tu aparat 13 MPx z tyłu oraz 5 MPx z przodu. Pojemność baterii to 2800 mAh. Telefon będzie pracował na Androidzie 5.1 z nakładką Flyme 5.1.3.0.
 
Meizu M3 2
 
Warto dodać, że urządzenie zostało wykonane z poliwęglanu. U dołu znajdziemy głośnik oraz coraz bardziej popularne USB-C.
 
źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.