[Film] Masz zegarek z Android Wear? Zagraj w Counter Strike’a 1.6!

mm Łukasz Pająk Aplikacje 2016-04-24

counter strike 1.6 android wear smartwatch

Niedawno informowałem Was, że jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów z kategorii FPS została w pełni przeniesiona na Androida. Jednak czemu nie pójść o krok dalej? Tak właśnie pomyślał jeden z programistów, który uruchomił Counter Strike’a 1.6 na… zegarku.

Android Wear, jak i ogólnie smartwatche, nie są zbyt popularnymi inteligentnymi, mobilnymi urządzeniami. Oczywiście prym na tym rynku wiedzie Apple ze swoim Watchem, ale to „Robocik” na zegarkach ma zdecydowanie większe możliwości. Potwierdził to Dave Benett, który na swoim kanale na YouTubie przedstawił następujący film:

YouTube Preview Image

Counter Strike 1.6 na Android Wear to oczywiście przerost formy nad treścią, który ma za zadanie pokazać możliwości inteligentnych zegarków. O przyjemności płynącej z zabijania (anty) terrorystów mówić nie można, czyli mamy po prostu do czynienia z książkowym przykładem stwierdzenia „sztuka dla sztuki”. Mimo wszystko, jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem popularnego CS’a na swoim zegarku to postępujcie wedle instrukcji zamieszczonej na następującej stronie: Klik!

Był już Windows 95, a nawet XP, teraz przyszła pora na gry. Jak już wspomniałem, w Counter Strike’a 1.6 ciężko grać na smartwatchach toteż może znacie inne tytuły, które przeniesione na inteligentne zegarki mogłyby okazać się hitem? • a99xx

  Aha, czyli teraz ludzie będą kupować smartwatche żeby grać w gry. Będą się patrzyć w malutki ekranik i strzelać w csie.

  • NarestoN

   Ten film ma za zadanie pokazać to, co potrafi smartwatch. Kto by kiedyś pomyślał, że energia olbrzymiego peceta zmieści się w zegarku? Zbyt dosłownie wziąłeś ten filmik.

 • NuMeRoUnO

  Nie rozumiem tego zdania „Oczywiście prym na tym rynku wiedzie Apple ze swoim Watchem” wyjaśnij mi jaki prym wiedzie ?? Bo z tego co wiem to Samsung wypuścił na rynek pierwsze Smartwatche – Gear, Gear Fit, Gear 2, Gear S, Gear S2 i na polskim rynku jest więcej Gear niż zegarków Apple. A jeżeli chodzi ci o rynek USA to nijak ma się to do EU czy też polskiego rynku…

  • maniek122112

   AW ma ok. 70% rynku SW, i to pomimo tego, że jest paskudny, drogi i zadebiutował lata po konkurencji. Dlatego można powiedzieć, że pod tym względem „wiedzie prym”. A jeśli chodzi o polski rynek, to wybacz ale kogo to obchodzi. W oczach Apple’a jesteśmy zaoranym pobojowiskiem, na którym biegają tryglodyci z maczugami.

 • Karol

  „Jak już wspomniałem, w Counter Strike’a 1.6 ciężko grać na smartwatchach toteż może znacie inne tytuły, które przeniesione na inteligentne zegarki mogłyby okazać się hitem?”

  Co za kawalarz. No brawo! Wyborny żart!!!

  • Łukasz Pająk

   Hm… Zastanawiam się gdzie tu żart. Aż taki Strasburger ze mnie? 🙂