[Film] Masz zegarek z Android Wear? Zagraj w Counter Strike’a 1.6!

Aplikacje

counter strike 1.6 android wear smartwatch

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niedawno informowałem Was, że jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów z kategorii FPS została w pełni przeniesiona na Androida. Jednak czemu nie pójść o krok dalej? Tak właśnie pomyślał jeden z programistów, który uruchomił Counter Strike’a 1.6 na… zegarku.

 

Android Wear, jak i ogólnie smartwatche, nie są zbyt popularnymi inteligentnymi, mobilnymi urządzeniami. Oczywiście prym na tym rynku wiedzie Apple ze swoim Watchem, ale to „Robocik” na zegarkach ma zdecydowanie większe możliwości. Potwierdził to Dave Benett, który na swoim kanale na YouTubie przedstawił następujący film:

 

 

Counter Strike 1.6 na Android Wear to oczywiście przerost formy nad treścią, który ma za zadanie pokazać możliwości inteligentnych zegarków. O przyjemności płynącej z zabijania (anty) terrorystów mówić nie można, czyli mamy po prostu do czynienia z książkowym przykładem stwierdzenia „sztuka dla sztuki”. Mimo wszystko, jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem popularnego CS’a na swoim zegarku to postępujcie wedle instrukcji zamieszczonej na następującej stronie: Klik!

 

Był już Windows 95, a nawet XP, teraz przyszła pora na gry. Jak już wspomniałem, w Counter Strike’a 1.6 ciężko grać na smartwatchach toteż może znacie inne tytuły, które przeniesione na inteligentne zegarki mogłyby okazać się hitem?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x