Pink-Xperia-Z5-Premium-Hands-on_1-640x360

 

Choć największą popularnością cieszą się od wielu lat smartfony posiadające obudowę w kolorze szarym i czarnym, to od jakiegoś czasu największe firmy na rynku mobilnym dodają do oferty kolejne warianty koloru obudowy swoich smartfonów nie tylko z serii budżetowych, ale i flagowych. Wyróżniające się pod tym względem smartfony znajdziemy choćby w ofercie Apple, Samsunga, nie powinno więc dziwić, że także japońskie Sony postanowiło wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy chcą mieć smartfon w innym niż czarny, szary lub biały kolorze. Już kilka miesięcy firma zaprezentowała różowy wariant mniejszego flagowca – zwykłej Z5, a teraz przyszedł czas na różową Z5 Premium, która jako jedyna z obecnych flagowców Sony posiada błyszczącą obudowę. Nowy wariant, podobnie jak złoty posiada matowe boczne krawędzie i błyszczące panele na przodzie i tyle:

 

Pink-Xperia-Z5-Premium-Hands-on_2-640x360 Pink-Xperia-Z5-Premium-Hands-on_3-640x360 Pink-Xperia-Z5-Premium-Hands-on_5-640x360 Pink-Xperia-Z5-Premium-Hands-on_10-640x360

 

Niestety na ten moment nie wiemy czy, i jeśli tak to kiedy różowa wersja Z5 Premium trafi do europejskich sklepów. Od poniedziałku ma być natomiast dostępna w sklepach na Taiwanie.

 

Źródło: Xperiablog.net

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg