Sony Xperia Z2 także z Androidem N!

Newsy

sony xperia z2

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Xperia Z3 to nie jedyny smartfon, który w ostatnich dniach doczekał się testowej wersji nadchodzącego Androida N – systemu, który dla wielu osób za sprawą nowego API renderowania Vulkan 3D, jeszcze usprawnionej funkcji Doze, ale przede wszystkim za sprawą tak od lat wyczekiwanej funkcji Multi window jest o wiele bardziej wyczekiwaną aktualizacją niż dopiero niedawno udostępniony dla Xperii Marshmallow. Drugim smartfonem, którego posiadacze mogą testować przyszły system jest poprzednik modelu Z3 – Z2. Tym razem jednak systemu nie udostępniło Sony, lecz jeden z aktywnych członków XDA. Oczywiście nowe oprogramowanie nie jest jeszcze ukończone. Znane błędy, które obecnie można napotkać to:

– problemy ze stabilnością aplikacji aparatu

-wolne działanie Multi-window

Wybrane aplikacje nie działają

Recovery (TWRP) i  Root niedostępne

 

Niestety, wszyscy chętni na sprawdzenie możliwości nowego systemu na Z2 muszą się uzbroić w cierpliwość, bowiem autor zapowiedział, że gotowy ROM udostępni dopiero na początku maja.

 

Źródło: phonearena.com

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x