ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Marshmallow dla Honor 5X! Huawei daje rewelacyjny przykład innym

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
huawei-honor-5x-home-screen-970x647-c

Android Marshmallow jest najnowszą wersją systemu z robocikiem. Niestety nie wszyscy mogą zakosztować jego działania, gdyż producenci smartfonów ociągają się z procesem aktualizacji bądź po prostu wypuszczają nowy model ze świeżym Androidem. Inaczej sprawa wygląda, jeśli chodzi o Huawei – ten producent rozumie, że aktualizacje są po prostu ważne.

Huawei posiada „nalepkę chińczyka” mimo dostępności w Europie, honorowanej gwarancji i coraz lepszej jakości swoich produktów. Kiedy stanie na równi z np. Samsungiem czy LG? Nie wiem. Choć może lepiej, żeby tego nie robił. Huawei Honor 5X, czyli model ze średniej półki dostanie Androida Marshmallow już wkrótce. Takie działania wśród „markowych” producentów są po prostu niespotykane.

Honor 5X kosztuje około tysiąc złotych i wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD oraz skaner linii papilarnych. Jest to więc interesująca propozycja dla osób, które poszukują dużego ekranu oraz świeżości systemu. Dokładna data wydania Androida Marshmallow nie jest jeszcze znana, proces aktualizacji powinien jednak ruszyć w przeciągu kilku tygodni.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy