Android-N-Folders-AH-1-1600x1067

Najlepszy launcher na Androida? Nova Launcher! Tak powie z pewnością większość użytkowników, którzy odważyli się zdecydować na aplikację trzecią i tym samym porzucić propozycję nakładki producenta. Jeśli zatem chcecie otrzymać namiastkę Androida N, musicie się w niego zaopatrzyć. Nowa aktualizacja!

 

Pisząc o namiastce Androida N mam oczywiście na myśli kwestie estetyczne, gdyż funkcjonalność, jak i cała optymalizacja pozostaje w gestii systemu . Niemniej dzięki Nova Launcher możemy mieć pewność, że nasz smartfon ożyje i z powrotem nabierze werwy do życia. Zatem co takiego wnosi najnowsza aktualizacja? Otóż w Androidzie N foldery na pulpicie wyglądają znacznie lepiej niż ma to miejsce we wcześniejszych wersjach systemu – dzięki okrągłemu kształtowi nie rażą w oczy, ba, wyglądają jak kolejna, ciekawa ikona.

 

Aby zaopatrzyć się w ten detal, należy skorzystać z pliku APK, który pobierzecie stąd. Jest to wersja BETA, lecz nie bójcie się – wszystkie Wasze ustawienia zostaną zachowane. Pamiętajcie również, by włączyć opcję nowego wyświetlania folderów w ustawieniach!

 

PS. Opcja ta powinna działać już na Androidzie 4.x

 

źródło: Android Authority, zdj. Android Headlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.