Dwa tygodnie temu mieliśmy okazję przedstawić Wam recenzję Samsunga Galaxy Note 10.1. Wydajny tablet z ekranem o przekątnej 10 cali wydaje się ciekawym rozwiązaniem, ale dla niektórych zbyt drogim. Ponadto w ofercie koncernu brakuje modelu mniejszego, który wypełniłby lukę pomiędzy Galaxy Note II, a 10.1. Dlatego też jak się okazuje koreański producent chcąc zadowolić wszystkich użytkowników, spragnionych również mniejszych tabletów, planuje wydać nową wersję Note’a, która prawdopodobnie będzie posiadać ekran o przekątnej 7 cali. Tablet oznaczony jako GT-N5100 ma wyświetlać obraz w rozdzielczości HD, a pod obudową ma się znaleźć Exynos 4412 (znany z Galaxy S III).

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Data premiery nie jest znana, ale wiadomo, że urządzenie poddawane jest certyfikacji DLNA.

Źródło: Intomobile
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.