Nowy, mniejszy Galaxy Note już niedługo?

Newsy

Dwa tygodnie temu mieliśmy okazję przedstawić Wam recenzję Samsunga Galaxy Note 10.1. Wydajny tablet z ekranem o przekątnej 10 cali wydaje się ciekawym rozwiązaniem, ale dla niektórych zbyt drogim. Ponadto w ofercie koncernu brakuje modelu mniejszego, który wypełniłby lukę pomiędzy Galaxy Note II, a 10.1. Dlatego też jak się okazuje koreański producent chcąc zadowolić wszystkich użytkowników, spragnionych również mniejszych tabletów, planuje wydać nową wersję Note’a, która prawdopodobnie będzie posiadać ekran o przekątnej 7 cali. Tablet oznaczony jako GT-N5100 ma wyświetlać obraz w rozdzielczości HD, a pod obudową ma się znaleźć Exynos 4412 (znany z Galaxy S III).

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Data premiery nie jest znana, ale wiadomo, że urządzenie poddawane jest certyfikacji DLNA.

Źródło: Intomobile


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x