AndroidPIT-Xiaomi-MI-5-PRO-10-w782

Śmiało można powiedzieć, że Xiaomi to marka, która osiągnęła ogromny sukces. Jest znana nie tylko w Chinach, ale również i na całym świecie. Ich smartfony oraz akcesoria wyznaczają konkurencyjną politykę cenową. A o nazwie nowego smartfonu zdecydowali sami internauci – oto Xiaomi Max!

W Sieci pojawił się właśnie pierwszy render kolejnego phabletu chińskiego producenta. Xiaomi Max cechować się będzie aż 6,4-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości QHD i jednocześnie stanie się największym przedstawicielem smartfonów z całego portfolio. Do tej pory jedynie seria Mi Note charakteryzowała się ekranami o przekątnej ponad 5,5 cala.

 
Grafika pokazuje, że w Xiaomi Max niemalże nie doświadczymy ramek wokół ekranu, a na dolnej części frontowego panelu znajdzie się fizyczny przycisk Home oraz dwa dotykowe klawisze po bokach. Takie samo rozwiązanie znamy chociażby z tegorocznego flagowca, Mi5. Prawdopodobnie i ten model zostanie wyposażony w skaner linii papilarnych.

xiaomi max

Niestety nie znamy wielu szczegółów dotyczących specyfikacji urządzenia. Bardzo możliwa jest obecność Snapdragona 820, czyli tego samego procesora, jaki znajdziemy w tegorocznych flagowych modelach. Premiera? Nieoficjalnie mówi się o maju. Cena? Jak na razie brak danych. Choć myślę, że Xiaomi nie zejdzie poniżej 500 dolarów.

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.