facebook-messenger

 
Messenger z pewnością należy do jednych z najbardziej popularnych komunikatorów. Wielu z Was z niego korzysta, ponieważ znajomi go używają i chcecie mieć z nimi kontakt. Pod względem liczby użytkowników bije on konkurencję taką jak Snapchat czy Hangouts. Ma jednak sporo wad. Jedną z nich jest przykładowo „lagowanie” na starszych smartfonach lub prądożerność. Korzysta z niego ponad 900 mln ludzi i generuje aż 60 mld wiadomości w ciągu dnia. Ta liczba jest 3 razy większa od ilości wysyłanych przez ludzi SMSów.
 
Messenger wciąż się rozwija i dodawane są do niego co jakiś czas nowe funkcje. Ostatnio dodana została obsługa SMSów i zarządzanie kilkoma kontami, a efekty wizualne zostały dostosowane do Material Design. Tym razem otrzymamy możliwość grupowych połączeń. Informacja ta pochodzi z Facebooka Davida Marcusa, który jest szefem aplikacji. Update ma się pojawić na Androidzie i iOSie w ciągu 24 godzin, a więc już można go wypatrywać.
 
Jak będzie działała nowa opcja? „Wybierz jakąś grupę konwersacji i po prostu naciśnij przycisk telefonu. Dodatkowo można zarządzać osobami biorącymi udział w rozmowie na kolejnym ekranie”. Nowa funkcja pozwala na rozmowę z aż 50 osobami!
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.