Adonis – nowy procesor od Samsunga

Newsy

Samsung prowadzi właśnie prace nad nowym procesorem z serii Exynos, który otrzymał nazwę kodową „Adonis”. Według pierwszych plotek jakie się pojawiły, układ ma trafić już w przyszłym roku do urządzeń, a pierwszym smartfonem, który ma go otrzymać ma być Samsung Galaxy S IV.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Platforma ma być wyposażona w cztery rdzenie ARM-15 oraz w ośmiordzeniowy układ graficzny Mali-658. Przy produkcji, która ma się rozpocząć już na początku 2013 roku ma zostać zastosowana architektura 28 nanometrów. Więcej informacji w źródle (o ile ktoś posługuje się językiem koreańskim).

Źródło: DDaily.co.kr


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x