qus youtube tidal deezer spotify soundcloud google play

 

Słuchasz muzyki na YouTubie? Korzystasz z Spotify, Deezera czy też SoundClouda? W takim razie porzuć te wszystkie aplikacje w jedną. To już bardzo interesująca zaleta, ale oczywiście to nie koniec zalet Qus, bo o tym programie mowa. Dostępny za darmo w sklepie Play oszczędzi sporo cennego miejsca.

 

Jednak do rzeczy. Qus jest swego rodzaju platformą społecznościową skupiającą wokół siebie fanów muzyki. To pozwala na słuchaniu muzyki wspólnie ze znajomymi – jednej playlisty stworzonej przez danego użytkownika. Oczywiście możemy sami ją stworzyć i tu ujawnia się bardzo interesująca zaleta Qus, która tak naprawdę sprawiła, że zainteresowałem się tą aplikacją. Listę utworów możemy tworzyć na bazie różnych wspomnianych już portali. Tak oto jedną piosenkę możemy wziąć z YouTube’a, dwie z Spotify, a resztę z SoundClouda. Tak oto pozbywamy się kilku różnych aplikacji i zostaje jedna. Niestety, ale Qus nie jest pozbawiony wad. Oczywiście najważniejsza dotyczy YouTube’a. Muzyka tak naprawdę odtwarzana jest razem z wideo, co oznacza, że zminimalizować programu czy też nawet zablokować urządzenia nie możemy. Jednak wtedy po prostu pomijane są piosenki z serwisu Google.

 

Zainteresowani? W takim razie Qus możecie pobrać bezpośrednio ze sklepu Play: Klik! Aplikacja, tak jak wspomniałem, jest darmowa. Autorzy zapowiadają, że niedługo dodadzą wsparcie dla Tidala. Muzyka Google najprawdopodobniej nie zostanie uwzględnione ze względu na brak udostępnionych bibliotek.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.