Do palety kolorów Galaxy S7 dołącza kobieca barwa – Samsung nadrabia zaległości

Newsy

samsung galaxy s7 rozowy pink kolor

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W Polsce najpopularniejszymi wersjami kolorystycznymi smartfonów jest czarny i biały. Tym samym producenci niechętnie wprowadzają inne barwy do naszego kraju, co zresztą może być zrozumiały, gdyż dla garstki chętnych nie opłaca się inwestować. Jednak poszczególne firmy również globalnie wolą poczekać z prezentacją nowej wersji kolorystycznej.

 

Tak robi chociażby Sony, które dopiero niedawno przedstawiło różową odmianę Xperii Z5 Premium, o której wspomniał Adam w swoim tekście: Klik! Teraz identycznie robi Samsung, ale to nie Galaxy S6 Edge+ czy też Note 5 dostaje nową „skórkę” tylko najnowsze, flagowe modele w postaci recenzowanego niedawno przeze mnie Galaxy S7 i S7 Edge. Również nową barwą jest różowa, która dołącza do czterech znanych nam kolorów: biały, czarny, srebrny oraz złoty. Pojawienie się odmiany różowej, która u wielu konkurentów jest standardem (z Apple na czele) była tylko kwestią czasu. Koreańczycy przedstawili Galaxy S7 (Edge) w nowym malowaniu w swoim rodzimym kraju, ale również zostało powiedziane, że inne wybrane rynki również mogą liczyć na różowego flagowca.

 

Ok, w takim razie czy chcielibyście ujrzeć różowego Galaxy S7 u nas? Czy to na ten kolor czekaliście i właśnie szykujecie uzbieraną gotówkę? Czy też wolicie bardziej tradycyjne kolory?

 

 

źródło: Android And Me


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x