gra google play gry moto x motorola

 
Co do desginu Motoroli zawsze miałem mieszane odczucia. Bardzo podobały mi się smartfony z serii Droid RAZR. Pierwsze urządzenia firmy wyglądały według mnie naprawdę obiecująco. Potem gdy Motorola wróciła ze smartfonami Moto X i G, moje oczy krwawiły na widok wyglądu tych telefonów i wiem, że moje zdanie na ten temat jest odosobnione. W chwili, gdy Motorola została przez Lenovo, wydawało mi się, że design zostanie zmieniony, jednak tak się nie stało. Teraz jednak widzę światełko w tunelu, ponieważ dostajemy coraz więcej informacji na temat czwartej generacji serii G.
 
W TEJ wiadomości Kamil pisał, że bardzo podoba mu się to co widzi na wyciekach. Podzielam jego zdanie w tej kwestii, jeśli prawdziwe okażą się obrazki, na których widać skaner linii papilarnych. Wtedy jestem ZA. Jednak ostatni film, na którym rzekomo widać Moto G czwartej generacji wzbudza we mnie mieszane uczucia. Smartfon ten wygląda lepiej niż poprzednik, ale trochę nijako.
 


 
Spekuluje się, że na wcześniejszych zdjęciach widać Moto G4 Plus lub na powyższym filmie możemy zobaczyć jedynie prototyp telefonu. Czas pokaże, która wersja jest prawdziwa, a może obie?
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.