google-camera-header1-664x374

Można powiedzieć, że ile producentów, tyle aplikacji aparatu i ich możliwości. Jestem jednak ciekawy, jak wiele znajdzie się osób korzystających ze stockowego, a przede wszystkim googlowskiego programu do wykonywania zdjęć. Aparat Google właśnie otrzymał aktualizację – zobaczcie, co nowego!

 

Update Aparatu tak naprawdę przywraca funkcje, które kiedyś były, ale zostały usunięte. (To zupełnie tak, jak w przypadku wodoodporności w przypadku Galaxy S5 i S7. Niemniej stop dygresji!). W wersji v.3.2.042 jedną z najciekawszych i najistotniejszych nowości jest możliwość robienia zdjęć podczas nagrywania wideo. Na ekranie pojawi się po prostu dodatkowa ikonka.

 

aparat google aktualizacja

 

 

Oprócz tego zmiany należy zaliczyć raczej do kosmetycznych – delikatne zawirowania w Menu czy przestawienia kilku opcji z jednego miejsca na drugie. Zwłaszcza tyczy się to trybu nagrywania w zwolnionym tempie. Jeśli nie chcecie czekać na aktualizację ze Sklepu Play, możecie pobrać plik APK klikając tutajByć może aplikacja jest prosta i nie posiada wielu wodotrysków, jakimi chwalą się inni producenci – tym samym jednak wciąż pozostaje niezawodna.

 

Google-Camera-v3.2.042-screenshots

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.