OneDrive wkrótce zyska przydatne funkcje

Aplikacje

Microsoft-OneDrive-ablet

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Choć to Dysk od Google wydaje się naturalną przestrzenią w chmurze dla użytkowników urządzeń z Androidem, to jednak okazuje się, że konkurencyjne usługi z niemal każdym miesiącem zyskują na popularności. Jedną z nich jest OneDrive, którego rosnąca liczba użytkowników nie powinna być zaskoczeniem bowiem Microsoft narzucił sobie dość szybkie tempo rozwoju swojej usługi.

 

Capture

 

Znajdująca się obecne w fazie beta testów nowa wersja klienta tej usługi dla systemu Android wnosi zaawansowane opcje edycji dokumentów w formacie PDF – zbliżone do tych, jakie znajdziemy w czytniku takich dokumentów choćby w systemie Windows 8.1, a także wyskakujące okno, w którym możemy zobaczyć kto i kiedy edytował (lub też naniósł komentarz) znajdujący się w chmurze dokument.

 

Wersję beta można pobrać na dwa sposoby: oficjalną drogą poprzez uprzednie dołączenie do grupy testerów w Google+, zarejestrowanie się w gronie testerów lub zwyczajnie pobierając i instalując nową wersję z tego miejsca.

 

 

Źródło: androidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x