huawei p9 aparat leica oficjalnie 4

 
No i stało się – jakiś czas temu w końcu został zaprezentowany oficjalnie Huawei P9 w kilku wersjach. Przyćmił on z pewnością innych producentów jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny. Sklep Sferis rozpoczął przedsprzedaż telefonu. Dostaniemy go w cenie 2399 zł. Sprzedaż ma się rozpocząć 16 kwietnia w aż 29 krajach.
 
Sama spółka przewiduje, że sprzeda ponad 10 milionów urządzeń (P9 i P9 Plus), gdyż cel linii produkcyjnej został określony właśnie na wymienioną wyżej ilość. Nie wiadomo jednak w jakim czasie ma to nastąpić, ale być może do końca maja? Co więcej, w wywiadzie z Gang He, dowiadujemy się, że współpraca Chińczyków z firmą Leica potrwa długoterminowo, a modele P9 i P9 Plus to tylko przedsmak smartfonów z dwoma aparatami. Następny w kolejności pojawi się Mate 9, w drugiej połowie roku.
 
Warto dodać, że Mate 8 osiągnął wynik 4 mln sprzedanych sztuk w 4 miesiące. Huawei jest obecnie trzecim producentem na rynku i ma zakusy na pierwszą lokatę. Z takimi urządzeniami i planami, może to osiągnąć szybciej niż nam się wydaje.
 
źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.