Jeszcze go nie kupisz, ale już możesz ściągnąć na niego TWRP!

Kamil Lewicki Aplikacje 2016-04-18

htc 10

Aż nie chce się w to wierzyć, ale jest to prawda. O ile tajwański producent ostatnich miesięcy nie może zaliczyć do udanych, o tyle jego najnowszy smartfon, który nawet jeszcze nie dotarł do sklepów już króluje. HTC 10 wydaje się być równie pożądanym urządzeniem, co Samsung Galaxy S7. I nawet można go już modować!

 

HTC chyba w końcu doczekało się tej chwili i znów jest na ustach wszystkich. Tym razem jednak w pełnym pozytywnym świetle. Najnowszy model HTC 10 może się okazać czarnym koniem tego roku. O jego niepisanym jeszcze sukcesie może świadczyć fakt, że ekipa odpowiedzialna za tworzenie TWRP… już go zrobiła! Zazwyczaj najpierw na rynek trafia smartfon, dopiero później recovery.

 

Zanim będziemy mogli nabyć HTC 10 jeszcze trochę wody w rzece upłynie. Niemniej TWRP już teraz możemy pobrać klikając pod ten link. Jest to oczywiście oficjalna wersja o numerze 3.0.2.1. Waży tylko 43MB, a czas oczekiwania na użycie to „tylko” kilka tygodni. Mimo wszystko warto – dzięki temu żadna scenowa modyfikacja nie przejdzie nam koło nosa.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x